V torek, 7. 2. 2023, so dijaki 3. letnika programa Predšolska vzgoja učencem OŠ Podgorje premierno predstavili igro Posluh, medved gre. Navdih so črpali iz zgodbe z naslovom Posluh, jazbec gre in ustvarili zanimivo priredbo.

Da so dijaki svojo nalogo odlično opravili, so potrdili učenci, ki so med predstavo in tudi na delavnicah aktivno sodelovali. Preizkušali so se v plesu, petju, izdelovali so lutke, iz slanega testa pa oblikovali žival, ki jih je skozi zgodbo najbolj navdušila.

Še enkrat se je izkazalo, da je medprogramsko sodelovanje ključ do uspeha. Dijaki 3. letnika programa Predšolska vzgoja so s pomočjo profesorja Petra Hergolda sceno zasnovali, izdelali pa so jo dijaki, ki obiskujejo program Mizar.

Odziv učencev je dijake tako razveselil, da nove ponovitve že nestrpno pričakujejo.