Letošnja, že devetnajsta generacija maturantov turistične usmeritve Srednje šole Slovenj Gradec in Muta, svojo energijo, ideje in znanje preko različnih projektov prenaša v prakso in s tem pridobiva praktične izkušnje za nadaljnje delo in življenje.

V petek, 14. 4. 2023, smo v novi avli Srednje šole Slovenj Gradec in Muta izvedli turistično tržnico, na kateri so dijaki 4. letnika programa gastronomija in turizem tržili oz. predstavljali vsak svoj produkt, ki so ga tekom leta ustvarili v okviru maturitetne naloge.

S svojim profesionalnim pristopom in komunikativnostjo so na stojnicah navdušili obiskovalce, saj so s slikovitimi ponudbami na letakih, plakatih in s primeri kulinaričnih produktov prikazali vrste inovativnih doživljajskih in aktivnih izletov po Sloveniji in tujini, ki so ekološko in trajnostno naravnani.  Tudi dijaki GTT4 so bili navdušeni nad pripombami obiskovalcev.

Mentorice smo ponosne nanje. Bilo je odlično, lepo, zanimivo, pestro, poučno in trajnostno naravnano.

Čestitke tako dijakom kot tudi vsem mentoricam!