V torek, 7. 2. 2023, bomo počastili slovenski kulturni praznik z  ogledom filma  Dedek gre na jug. Film traja 103 minute.

Slovenj Gradec

Dijaki imate pouk prvo šolsko uro, nato se skupaj s profesorji spremljevalci odpravite proti Kulturnemu domu. Film se začne ob 8.15 in traja do 10. ure. Nato greste na malico v NamaNovo. Pouk se nadaljuje šesto uro ob 11.10.

Muta

Dijaki razredov OT1 + PV1, OT2, OT3, OT4 imate pouk do 10.30. Tisti, ki imate avtobusne karte, se ob 10.45 odpeljete z lokalnim avtobusom do Slovenj Gradca.

Ostali dijaki programov Okoljevarstveni tehnik in Predšolske vzgoje (PV2, PV3 in PV4) imate pouk do 10.35, nato sledi odhod na avtobusno postajo. Ob 10.45 bo organiziran prevoz do Slovenj Gradca (glavna avtobusna postaja) in spremstvo učiteljev do Kulturnega doma Slovenj Gradec. Učitelji, ki bodo spremljali dijake na avtobusu (organiziran prevoz) na relaciji Muta – Slovenj Gradec: Andreja Breznik, Teja Sterže in Nataša Špegelj.

Film se začne ob 11.30 in traja do 13.15. Po končanem ogledu greste domov z lokalnimi avtobusi.

Pred ogledom filma je pouk po urniku.

Ogled filma bo poravnan iz šolskega sklada.

Dijaki z ogledom filma opravite obvezne interesne dejavnosti, kar pomeni, da morate odsotni dijaki nadomestiti manjkajoče ure z drugo dejavnostjo.

Pripravila:                                                             Pomočnik  ravnatelja:

Verica Jaušovec, prof.                                        Roman Založnik, prof.

SPREMLJEVALCI RAZREDOV (prosim vas, da mi sezname dijakov oddate  takoj po koncu filma!)

GTT1 + E1: Nevenka Žlebnik in Boštjan Repas

GTT2 + E2: Janja Žigart, Verica Jaušovec in  Ana Kavnik