Zlate medalje v resnici niso izdelane iz zlata.
Izdelane so iz znoja odločnosti
in redke zlitine, ki se ji reče vztrajnost.
(D. Gable)
OBVESTILO
ORGANIZACIJA POUKA ZA PRVI ŠOLSKI DAN V ŠOLSKEM LETU 2023/24
Spoštovani!
Pa je ponovno tukaj … Novo šolsko leto namreč … Šolsko leto 2023/24.
In s tem tudi 1. šolski dan, ki seveda ne more biti enak kot vsi ostali.
Torej, s poukom pričnemo v petek, 1. 9. 2023, po naslednjem razporedu:
- 1., 2. in 3. šolska ura – 3 ure razredne ure za dijake prvih letnikov (NOVINCE), potem pouk po urniku. Pred šolo vas bodo pričakali razredniki in vas usmerili ter pospremili v avlo šole.
- NOVINCI (dijaki 1. letnikov v vseh programih) se zberejo ob 7.00 v avli šole (na obeh lokacijah, v Slovenj Gradcu (v avli na Štibuhu) in na Muti) – pozdrav ravnatelja/pomočnika ravnatelja, nato z razrednikom nadaljujejo v svojih matičnih učilnicah.
- (7.50 dalje) in 3. šolska ura – 2 uri razredni uri za vse dijake ostalih letnikov na obeh lokacijah, potem pouk po urniku.
- Pri razrednih urah bodo razredniki in ostali učitelji predstavili način dela v novem šolskem letu.
- RAZPORED UČILNIC IN UČITELJEV PO RAZREDIH v spodnji tabeli (za razredne ure)
OBVESTILA ZA DIJAKE PRED VSTOPOM V ŠOLO
- Pazite na pravilno higieno rok in kašlja ter dosledno upoštevajte navodila NIJZ in šolska pravila.
- Če niste zdravi ali pa vam je bila odrejena karantena, ostanite doma in to sporočite razredniku, da bomo lahko ustrezno načrtovali delo.
- Za prvi šolski dan si sami prinesite svojo malico.
RAVNATELJ
Bernard Kresnik, univ. dipl. ekon.
RAZPORED UČILNIC IN UČITELJEV PO RAZREDIH ZA PRVI ŠOLSKI DAN
ŠT. |
RAZ. |
PROGRAM |
RAZREDNIK |
OSTALI UČITELJI V RAZREDU |
UČILNICA |
1. |
OL1 + OL2 |
OBDELOVALEC LESA |
Boštjan Repas |
Boris Pajer |
7 |
2. |
M1 |
MIZAR |
Damijana Rižnik |
Boštjan Temniker |
15 |
3. |
M2 |
MIZAR |
Stanko Robnik/Irenja Bevcl |
Milan Strmčnik |
36 |
4. |
GH1 |
GAS. IN HOTELSKE STORITVE |
Barbara Gašperšič Vodopija |
Dragomira Šavc |
16 |
5. |
GH2 |
GAS. IN HOTELSKE STORITVE |
Suzana Planšak |
Hedvika Tajnik |
37 |
6. |
T1 |
TRGOVEC |
Katja Tomažič |
|
18 |
7. |
T2 |
TRGOVEC |
Simona Hudrap |
Alenka Rapuc |
39 |
8. |
LT1 + ET1 + GT1 |
LESARSKI TEHNIK (PTI) |
Alenka Recko |
Vanja Banfro |
C5 |
9. |
LT2 + ET2 + GT2 |
LESARSKI TEHNIK (PTI) |
Nataša Uranc |
Renata Gradišnik |
C6 |
10. |
GTT1 |
GASTRONOMIJA IN TURIZEM |
Mateja Gorišek |
Lidija Ajtnik |
42 |
11. |
E1 |
EKONOMSKI TEHNIK |
Nataša Osojnik |
|
19 |
12. |
E2 + GTT2 |
GASTRONOMIJA IN TURIZEM |
Roman Živič |
Vanja Lužnic |
40 |
13. |
E3 + GTT3 |
GASTRONOMIJA IN TURIZEM |
Janja Žigart |
Olga Jeznik |
C11 |
14. |
E4 + GTT4 |
GASTRONOMIJA IN TURIZEM |
Darja Sovinc |
Karmen Grudnik |
C10 |
15. |
PV1 |
PREDŠOLSKA VZGOJA |
Petra Straunik |
Vesna Robnik |
GLASBENA |
16. |
PV2 + OT2 |
PREDŠOLSKA VZGOJA |
Andreja Breznik |
Aleksander Camlek |
SLO |
17. |
PV3 |
PREDŠOLSKA VZGOJA |
Andreja Preglav Verdinek |
Špela Matavž |
MAT |
18. |
PV4 |
PREDŠOLSKA VZGOJA |
Berta Komprej |
|
STROKOVNA |
19. |
OT1 |
OKOLJEVARSTVENI TEHNIK |
Nataša Špegelj |
Nuša Škalič |
TUJ1 |
20. |
OT3 |
OKOLJEVARSTVENI TEHNIK |
Marinka Dretnik |
Teja Sterže |
INF2 |
21. |
OT4 |
OKOLJEVARSTVENI TEHNIK |
Jana Sterže |
|
DRU |
RAVNATELJ
Bernard Kresnik, univ. dipl. ekon.