V sredo, 7. 2. 2024, bomo počastili slovenski kulturni praznik z ogledom filma  To so gadi. Film traja 96 minut.

Lokacija Slovenj Gradec

Dijaki razredov OL1+OL2, M1, M3, T1, T3+GH3, GH1, ET1+GT1+LT1, ET2+GT2+LT2, E2+GTT2, E3+GTT3, E4+GTT4, imate pouk prvo šolsko uro (po urniku), nato se s profesorji spremljevalci dobite pred šolo in se skupaj odpravite proti Kulturnemu domu. Film se začne ob 8.15 in traja do 9.55. Nato greste na malico v NamaNovo. Pouk se nadaljuje šesto uro ob 11.10.

Dijaki razredov E1 in GTT1, imate pouk po urniku do 11.40, nato se skupaj s profesorji spremljevalci odpravite proti Kulturnemu domu. Film se začne ob 12.05 in traja do 13.40. Po končanem filmu ni več pouka.

Muta

Dijaki razredov OT1, PV1, OT2+PV2, PV3, OT3, OT4 imate pouk do 11.00. Tisti, ki imate avtobusne karte, se ob 11.18 odpeljete z lokalnim avtobusom do Slovenj Gradca.

Za dijake programov Okoljevarstveni tehnik in Predšolske vzgoje, ki nimate avtobusne karte in tiste, ki ne boste mogli na avtobus redne linije, bo ob 11.18 organiziran prevoz do Slovenj Gradca (do glavne avtobusne postaje) in spremstvo učiteljev do Kulturnega doma Slovenj Gradec. Učitelji, ki bodo spremljali dijake na avtobusu (organiziran prevoz) na relaciji Muta–Slovenj Gradec: Andreja Breznik, Teja Sterže in Jana Sterže.

Film se začne ob 12.05 in traja do 13.40. Po končanem ogledu greste domov z lokalnimi avtobusi.

Pred ogledom filma je pouk po urniku.

Ogled filma bo poravnan iz šolskega sklada.

Dijaki z ogledom filma opravite obvezne interesne dejavnosti, kar pomeni, da morate odsotni dijaki nadomestiti manjkajoče ure z drugo dejavnostjo.

Pripravila:                                                                        Pomočnik  ravnatelja:

Katja Tomažič                                                                  Roman Založnik

SPREMLJEVALCI RAZREDOV (prosim vas, da Katji Tomažič sezname dijakov oddate takoj po koncu filma!)

GTT1: Mateja Gorišek (evidenca prisotnosti) in Sonja Ferk

E1 (celoten razred): Peter Hergold in Nevenka Žlebnik (evidenca prisotnosti)

GTT2 + E2: Janko Uršnik (evidenca prisotnosti) in Vesna Robnik

GTT3 + E3: Olga Jeznik (evidenca prisotnosti) in Karmen Grudnik