V petek, 20. 9. 2024, smo se skupaj z dijaki vseh sedmih programskih področij naše šole, ki so celo šolsko leto
predstavljali šolo v okviru promocije, odpravili na nagradno ekskurzijo po Slovenskem primorju. Skupaj s profesorji smo si najprej ogledali Piran (Tartinijev trg, cerkev sv. Jurija ter uživali v prelepem razgledu nad Tržaškim zalivom). Nato smo se z avtobusom odpeljali proti Fiesi, kjer smo imeli kosilo ter nekaj prostega časa. Po kosilu smo se ustavili še v Strunjanu in Kopru, kjer smo imeli nekaj ur prostega časa za sprehajanje ob obali ali ogledovanje znamenitosti. Na ekskurziji smo v tem poznopoletnem petku vsi zelo uživali ter doživeli nepozabne trenutke s prijatelji in profesorji.
Besedilo: Majda Delić, GTT2
Fotografije: Nastja Lepičnik, GTT2