Od 22. 5. do 26. 5. 2023 bodo od 7.00 do 13.00 potekale za dijake priprave na poklicno maturo in zaključni izpit.
Razpored priprav na poklicno maturo in zaključni izpit:
Oddelek | Predmet | Št. ur | Učitelj | Datum | Šolska ura | Učilnica |
E4 | PPR-PD | 4 | Tomaž Smolčnik | |||
SGO-POVP | 4 | Dora Najrajter | 23.5.2023 | od 6. ure do 8. ure | C13 | |
Nemščina (GTJ) | 4 | Janja Žigart | 23.5.2023 | od 2. ure do 5. ure | C13 | |
Matematika | 4 | Renata Gradišnik | 24.5.2023 | od 2. ure do 4. ure | C13 | |
SGO-RDG | 4 | Darja Sovinc | 25.5.2023 | od 1. ure do 4. ure | C13 | |
Slovenščina | 2 | Katja Tomažič | 22.5.2023 | od 4. ure do 5. ure | C13 | |
Slovenščina | 2 | Katja Tomažič | 24.5.2023 | od 6. ure do 7. ure | C13 | |
EKP-EP | 4 | Karmen Grudnik | 23.5.2023 | od 5. ure do 7. ure | C13 | |
Angleščina | 1 | Roman Živič | 22.5.2023 | od 8. ure do 8. ure | C13 | |
Angleščina | 2 | Roman Živič | 25.5.2023 | od 6. ure do 7. ure | C13 | |
ET2 | Matematika | 4 | Renata Gradišnik | od . ure do . ure | ||
Slovenščina | 4 | Verica Jaušovec | 24.5.2023 | od 1. ure do 3. ure | C9 | |
Angleščina | 4 | Tomaž Šoster | od . ure do . ure | |||
PPP-PD | 4 | Tomaž Smolčnik | od . ure do . ure | |||
DGE-PRS | 4 | Karmen Grudnik | 24.5.2023 | od 4. ure do 5. ure | C9 | |
DGE-RDG/EP | 4 | Darja Sovinc | 25.5.2023 | od 1. ure do 4. ure | 22 | |
GT2 | Matematika | 4 | Renata Gradišnik | 23.5.2023 | od 1. ure do 3. ure | C9 |
Slovenščina | 4 | Verica Jaušovec | 24.5.2023 | od 1. ure do 3. ure | C9 | |
Angleščina | 4 | Tomaž Šoster | od . ure do . ure | |||
ODA-OEP | 4 | Tajda Krevh | 25.5.2023 | od 3. ure do 6. ure | C9 | |
NKD-TUR | 4 | Vesna Robnik | 25.5.2023 | od 6. ure do 8. ure | C9 | |
NKD-PREH | 4 | Barbara Gašperšič Vodopija | 22.5.2023 | od 4. ure do 7. ure | 18 | |
KUH-KVS | 5 | Suzana Planšak, Hedvika Tajnik | PO URNIKU | KUH1 | ||
OGP-SŽB | 2 | Dragomira Šavc | PO URNIKU | STRŽ | ||
LT2 | Matematika | 4 | Renata Gradišnik | 23.5.2023 | od 1. ure do 3. ure | C9 |
Slovenščina | 4 | Verica Jaušovec | 24.5.2023 | od 1. ure do 3. ure | C9 | |
Angleščina | 4 | Tomaž Šoster | od . ure do . ure | |||
OPI | 2 | Irenja Bevcl | 24.5.2023 | od 6. ure do 7. ure | 22, C6 | |
PPDE | 3 | Stanko Robnik | 23.5.2023 | od 6. ure do 7. ure | C6 | |
PRT | 4 | Stanko Robnik | 22.5.2023 | od 1. ure do 2. ure | C7 | |
PRO-t | 4 | Damijana Rižnik | 22.5.2023 | od 3. ure do 6. ure | C7 | |
EPR | 2 | Damijana Rižnik | 22.5.2023 | od 7. ure do 8. ure | C7 | |
PRO-p | 4 | Milan Strmčnik | PO URNIKU | delavnica | ||
GTT4 | EGO | 4 | Mateja Gorišek | 25.5.2023 | od 5. ure do 7. ure | C12 |
SNE | 4 | Janja Žigart | 23.5.2023 | od 3. ure do 4. ure | C12 | |
Matematika | 3 | Stina Vošner | 22.5.2023 | od 1. ure do 3. ure | C12 | |
Matematika | 4 | Stina Vošner | 25.5.2023 | od 1. ure do 1. ure | C12 | |
Slovenščina | 4 | Nataša Osojnik | 25.5.2023 | od 3. ure do 4. ure | C12 | |
Angleščina | 3 | Nataša Uranc | 23.5.2023 | od 5. ure do 6. ure | C12 | |
NKD-TUR | 3 | Vesna Robnik | 26.5.2023 | od 2. ure do 4. ure | C10 | |
OT4 | Matematika | 4 | Andreja Preglav Verdinek | 23.5.2023 | od 2. ure do 4. ure | MAT |
Angleščina | 4 | Nataša Špegelj | 23.5.2023 | od 4. ure do 7. ure | INF2 | |
Slovenščina | 1 | Katja Tomažič | 23.5.2023 | od 1. ure do 1. ure | MAT | |
Slovenščina | 3 | Katja Tomažič | 25.5.2023 | od 5. ure do 7. ure | TUJ1 | |
ROP | 4 | Jana Sterže | 22.5.2023 | od 3. ure do 7. ure | INF2 | |
ROP | 1 | Jana Sterže | 24.5.2023 | od 4. ure do 4. ure | DRU | |
ROP | 2 | Damijana Meža | 24.5.2023 | od 3. ure do 4. ure | INF1 | |
ROP | 2 | Teja Sterže | 24.5.2023 | od 2. ure do 3. ure | INF1 | |
ZAK | 3 | Teja Sterže | 25.5.2023 | od 2. ure do 4. ure | INF2 | |
OIP | 3 | Vanja Lužnic | od . ure do . ure | |||
PV4 | Slovenščina | 1 | Andreja Breznik | 25.5.2023 | od 3. ure do 3. ure | GLAS |
Slovenščina | 3 | Andreja Breznik | 26.5.2023 | od 3. ure do 5. ure | SLO | |
RUP | 3 | Alenka Rapuc | 25.5.2023 | od 3. ure do 6. ure | NAR | |
Angleščina | 1 | Roman Živič | 22.5.2023 | od 4. ure do 4. ure | INF1 | |
Angleščina | 3 | Roman Živič | 23.5.2023 | od 7. do 9. ure | GLAS | |
PPPP | 2 | Sabina Jurhar | 22.5.2023 | od 2. ure do 3. ure | INF1 | |
KOV | 2 | Sabina Jurhar | 25.5.2023 | od 5. ure do 6. ure | STROK | |
Matematika | 4 | Andreja Preglav Verdinek | 23.5.2023 | od 2. ure do 4. ure | ||
M3 | M3 SNI1 | 8 | Andrej Otto | PO URNIKU | delavnica | |
M3 SNI2 | 8 | Milan Strmčnik | PO URNIKU | delavnica | ||
M3 MAP1 | 7 | Andrej Otto | PO URNIKU | delavnica | ||
M3 MAP2 | 7 | Milan Strmčnik | PO URNIKU | delavnica | ||
Slovenščina | 4 | Nataša Osojnik | 26.5.2023 | od 3. ure do 5. ure | C9 | |
OL2 | PP2-p | 6 | Štefan Pirnat | PO URNIKU | delavnica | |
IZD-p | 8 | Boris Pajer | PON, TOR, PET | od 1. ure do 8. ure | delavnica | |
T3 | Slovenščina | 4 | Katja Tomažič | 25.5.2023 | od 1. ure do 4. ure | |
PDB-POZ | 4 | Simona Hudrap | 26.5.2023 | od 5. ure do 6. ure | 24 | |
PDB-PPR | 4 | Olga Jeznik | od . ure do . ure | |||
UBSŽ | 4 | Damijana Meža | od . ure do . ure | |||
GH3 | Slovenščina | 4 | Katja Tomažič | 25.5.2023 | od 1. ure do 4. ure | C10 |
IZO-KUH | 8 | Suzana Planšak | PO URNIKU | KUH1 | ||
KOP-SŽB | 2 | Dragomira Šavc | PO URNIKU | STRŽ |
Pomočnik ravnatelja:
Roman Založnik