Veronika Sušnik, univ. dipl. inž. tekst. tehn.

Tel (Slovenj Gradec): 02 88 46 509

Tel (Muta):  02 88 79 258

Mail: veronika.susnik@sc-sg.si

Veronika3

Uradne ure za uporabnike – Slovenj Gradec

Knjižničarke: Zuhra Horvat, Lidija Ajtnik, Veronika Sušnik

Pon: 8.00 – 14.00
Tor: 8.00 – 14.00
Sre: 8.00 – 14.00
Čet: 8.00 – 14.00
Pet: 7.30 – 13.30

Uradne ure za uporabnike – Muta

Knjižničarka: Veronika Sušnik

Pon: Zaprto
Tor: 8.00 – 14.00
Sre: Zaprto
Čet: Zaprto
Pet: 8.00 – 11.30 in 12.30 – 14.00

Šolska knjižnica Srednje šole Slovenj Gradec in Muta deluje na dveh lokacijah, v Slovenj Gradcu in na Muti. Namenjena je dijakom in odraslim občanom, ki se izobražujejo na šoli, profesorjem in ostalim zaposlenim ter ostalim dijakom na Šolskem centru Slovenj Gradec. Knjižnica se prostorsko prepleta s knjižnico Višje strokovne šole.

ČE JE KNJIŽNICA ZAPRTA, LAHKO UČBENIKE IN OSTALO GRADIVO ODLOŽITE V ZABOJ PRED VRATI.

V letu 2008 smo na Šolskem centru postali polnopravni član sistema COBISS/OPAC. Akronim naše knjižnice je SCSG, številčna oznaka pa 51208. Gradivo si lahko izposodite v sistemu COBISS/OPAC. Članarine ni.V letu 2010 smo začeli tudi z izposojo v sistemu COBISS/OPAC. To nam je delo močno olajšalo, saj imamo pregled izposoje na vseh treh lokacijah knjižnice Šolskega centra. Gradivo lahko tudi preusmerimo glede na trenutne potrebe po lokacijah.Rok izposoje je 21 dni, gradivo pa je možno tudi podaljšati še za dodatnih 21 dni. Če je gradivo uničeno ali izgubljeno, ga morajo člani knjižnice nadomestiti z novim oziroma zanj poravnati odškodnino.

Našim članom nudimo:
· izposojo splošnega, leposlovnega in strokovnega gradiva,
· uporabo računalnikov (dostop do interneta, izdelavo seminarskih in projektnih nalog),
· tiskanje gradiva za pouk,
· pomoč pri iskanju gradiva v knjižnici ter po Cobissu,
· svetovanje pri izdelavi seminarskih nalog (oblikovanje, navajanje virov ter literature).

Gradivo izposojamo z izkaznicami!

V knjižnici je tudi več čitalniških mest ter poseben prostor za branje revij.

VLOGA ZA BREZPLAČNO ALI SUBVENCIONIRANO IZPOSOJO UČBENIKOV IZ UČBENIŠKEGA SKLADA ŠOLSKEGA CENTRA SLOVENJ GRADECza šolsko leto 2023/24

KOMPLETI UČBENIKOV ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024

Seznami za naročilo delovnih zvezkov za leto 2023/24