V četrtek, 20. 10. 2022, smo se z dijakinjami 3. in 4. letnika predšolske vzgoje odpravile v Maribor na srečanje vzgojiteljskih šol Slovenije. Tema letošnje Vzgojiteljade je bila “Mostovi – od mene k tebi”.

Na šoli so nam pripravili prijazen sprejem in dijakinje povabili v različne ustvarjalne kotičke. Sodelovale so v jezikovnem, umetniškem, gibalnem, angleškem, matematičnem, naravoslovnem, pravljičnem in plesnem kotičku.

Vsaka dijakinja je sodelovala v enem izmed njih in nato na zaključni prireditvi z dijaki drugih šol ustvarjalno delo po kotičkih tudi predstavila.

V vsaki dejavnosti so uživale, se nekaj novega naučile, predvsem pa stkale nove mostove prijateljstva.

Sodelovale so: Anja Hauptman (PV4), Elma Husić (PV4), Alja Doler (PV4), Neja Repas (PV4), Sara Šumah (PV4), Hana Praprotnik (PV3), Tjaša Skrivarnik (PV3), Sabina Uršej (PV3) in Nina Grm (PV3).

Spremljevalka: Petra Straunik