POKLICNI TEČAJ PREDŠOLSKE VZGOJE 2021/2022

Vse, ki ste uspešno zaključili četrti letnik gimnazije ali zaključni letnik izobraževalnega programa za pridobitev srednje strokovne izobrazbe in vas veseli delo z otroki, vabimo na informativni dan, ki bo potekal v torek, 24. avgusta 2021 od 8. do 12. ure na Srednji šoli Slovenj Gradec in Muta, Koroška cesta 53, 2366 Muta.

Izobraževanje traja eno leto, zaključi pa se s poklicno maturo. Na ta način si pridobite srednjo strokovno izobrazbo. Gre za redno obliko izobraževanja, ki je za udeležence brezplačna.

Izpolnjeno prijavnico z zahtevanimi dokazili (fotokopijo spričeval tretjega in četrtega letnika gimnazije ali srednjega strokovnega oz. tehniškega izobraževanja oz. fotokopijo spričeval prvega in drugega letnika poklicno-tehniškega izobraževanja) je potrebno na šolo posredovati najkasneje do 3. septembra 2021.

V šolskem letu 2021/2022 se bo izobraževanje po programu poklicnih tečajev začelo predvidoma 1. oktobra 2021.

Za vse dodatne informacije lahko, v času uradnih ur, pokličete v tajništvo na telefonsko številko: 02 88 46 501 ali našo svetovalno delavko na telefonsko številko: 02 88 79 254 ali ji pišete na elektronski naslov: tadeja.dimc@sc-sg.si.

Lepo vabljeni