Učiteljski zbor

Fotografija Priimek, ime in kontakt Govorilne ure dopoldan
vanja Banfro Vanja
kemijski tehnik
Mail:  vanja.banfro@sc-sg.si
Sreda od 8.40 do 9.25, kabinet KEM, tel. št. 02 8846530, SG
Ponedeljek od 8.30 do 9.25 kab. NAR, tel. št. 02 8879274, Muta
 Irenja
Bevcl Irenja

univ. dipl. inž. les.
Mail:   irenja.bevcl@sc-sg.si
Sreda, 10.20 – 11.05, kabinet št. 44, tel. št. 02 8846517, SG
 andreja
Breznik
Andreja
prof. slov. jezika
Mail:  andreja.breznik@sc-sg.si
Ponedeljek, 9.30 – 10.15, kab. SLO,  tel. št. 02 8879252, Muta
 avatar_joe_b Brunčko Jože
prof. likovne pedagogike

Mail:  
joze.bruncko@sc-sg.si
Ponedeljek, 9.30 – 10.15, kab TUJ,  tel. št. 02 8879253, Muta
 Camlek_mini Camlek Aleksander
dipl. inž. matematike
Mail: aleksander.camlek@sc-sg.si
Torek, 11.20 – 12.00, kabinet št. 23, tel št. 02 8846514 , SG

Dimc Tadeja
univ. dipl. psih.
Mail: tadeja.dimc@sc-sg.si
Po dogovoru
 Marinka_Dretnik
Dretnik Marinka
prof. športne vzgoje
Mail:   marinka.dretnik@sc-sg.si

Ponedeljek, 8.30 – 9.15, kab SLO, tel. št. 028878252, Muta

Torek, od 11.12 – 12.10, kabinet ŠV, tel. št.  02 8846513, SG

SAMSUNG Ferk Sonja
prof. mat. in fiz.
Mail:  sonja.ferk@sc-sg.si
 Barbara
Gašperšič Vodopija Barbara
univ. dipl. inž. živ. teh.
Mail:   barbara.gaspersicvodopija@sc-sg.si
Sreda, 8.40 – 9.25 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
 janez Globovnik Janez
univ. dipl. ekon.
Mail:   janez.globovnik@sc-sg.si
Petek od 8.40 – 9.25 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
 unknown_person Gorišek Mateja
univ. dipl. ekon.
Mail:  mateja.gorisek@sc-sg.si
Sreda 10.40 – 11.20 v kab. št. 12. tel. št. 02 8846515, SG
renata Gradišnik Renata
prof. mat. in fiz.
Mail:  renata.gradisnik@sc-sg.si
Četrtek 7.50 – 8.35 v kabinetu št. 23, tel. št. 02 8846516, SG
karmen Grudnik Karmen
univ. dipl. ekon.
Mail:   karmen.grudnik@sc-sg.si
Sreda 10.40 – 11.10 v kabinetu K14, tel. št. 02 8846527, SG
Helbl Alenka
prof. nem. jezika in slov. jezika
Mail:  alenka.helbl@sc-sg.si

Torek 11.25 – 12.10 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Sreda 9.30 – 10.15 v kab SLO, tel. št. 02 8879252, Muta

 peter Hergold Peter
akademski slikar
Mail:  peter.hergold@sc-sg.si

Torek 8.40 – 9.25 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Sreda, 7.50 – 8.30 v kab. DRU in UME, tel. št. 02 8879256, Muta

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Hudrap Simona
prof. bio. in kem.
Mail:  simona.hudrap@sc-sg.si
Sreda 9.30 do 10.15 kab.KEM, tel. št. 02 8846530, SG
 Verica_-_kopija Jaušovec Verica
prof. slov. in srboh.
Mail:  verica.jausovec@sc-sg.si
Torek 11.25 – 12.10v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG 
 Olga_Jeznik_kopija Jeznik Olga
univ. dipl. ekon.
Mail: olga.jeznik@sc-sg.si
Četrtek 12.15 – 13.00 v kab. št. 12, tel. št. 02 8846515
 Karmenketis  
mag.
Ketiš Karmen

Mail: karmen.ketis@sc-sg.si
Torek 11.20 – 12.15, v kab. DRU, tel. št. 02 8879270, Muta
 klančnik
Klančnik Bernarda
pred. učit. bio. in kem.
Mail:  bernarda.klancnik@sc-sg.si
Sreda, 9.45 – 10.30 v kab. KUH na Gosposvetski 4, tel. št. 02 8846564, SG
????????????????????????????????????
Klobčar Andrej
prof. zgo. in soc.

Mail:
andrej.klobcar@sc-sg.si

Ponedeljek, 8.40 do 9.25 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
 Berta_kopija Komprej Berta
prof. glasbe, akademska glasbenica

Mail: 
berta.komprej@sc-sg.si
Ponedeljek, 11.20 – 12.00 v kab. INS, tel. št. 02 8879251, Muta
berni new1 Kresnik Bernard
univ. dipl. ekon.
Mail:  bernard.kresnik@sc-sg.si
Po dogovoru
 silval Ledinek Silva
univ. dipl. ekon.
Mail:  silva.ledinek@sc-sg.si
Torek, 9.25 – 10.00 v kabinetu K02, tel. št. 02 8846525, SG
 Likar Likar Bogomir
prof. zgo. in soc.
Mail: bogomir.likar@sc-sg.si

Ponedeljek, 7.45 – 8.30 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Torek, 7.45 – 8.30 v kab. DRU in UME, tel. št. 02 8879256, Muta

Marzel Jakob

prof. fiz. in kem.

Mail: jakob.marzel@sc-sg.si


 Damjana_kopija
mag.
Meža Damijana

Mail: damijana.meza@sc-sg.si

Torek, 10.15 – 11.20 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Petek, 9.30 – 10.15 v kab. NAR, tel. št. 02 8879274, Muta

 dora Najrajter Dora
univ. dipl. pravnik
Mail:  dora.najrajter@sc-sg.si
Petek, 8.30 – 9.15 v kab. 14 VŠ, tel. št. 02 8846 527, SG
 Natasa_Osojnik
Osojnik Nataša
prof. slov. in teol.

Mail: 
natasa.osojnik@sc-sg.si
Četrtek, 9.30 – 10.15 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
Ovčjak Jožica
univ. dipl. ekon.
Mail: jozica.ovcjak@sc-sg.si
Ponedeljek, 11.25 – 12.10 v kabinetu 01 na VŠ, tel. št. 02 8846524, SG
 ottoA Otto Andrej
lesarski tehnik
Mail:  andrej.otto@sc-sg.si
Sreda, 12.15 – 13.00  v lesarski delavnici, tel. št. 02 88 42782, SG
 DSC_0308_800x600
Pajer Boris
lesarski tehnik

Mail: 
boris.pajer@sc-sg.si
Sreda, 11.25 – 12.10 v lesarki delavnici, tel. št. 02 88 42782, SG
 unknown_person
Pajtler Erika
univ. dipl. biolog

Mail:
erika.pajtler@sc-sg.si
Torek, 9.30 – 10.15 v kab. NAR, tel. št. 02 8879274, Muta
 Stefan_kopija
Pirnat Štefan
lesarski tehnik

Mail: 
stefan.pirnat@sc-sg.si
Četrtek, 11.25  do 12.10 v lesarski delavnici, tel. št. 02 8842782, SG
suzana Planšak Suzana
univ. dipl. inž. živ. teh.
Mail: suzana.plansak@sc-sg.si
Četrtek, 8.40 – 9.25  v kab. KUH na Gosposvetski 4, tel. št. 02 8846564, SG 
 Andreja_Preglav
Preglav Verdinek Andreja
prof. mat. in fiz.
Mail: andreja.preglavverdinek@sc-sg.si
Ponedeljek, 11.25 – 12.10 v kab. MAT, tel. št. 02 8879271, Muta
 alenkar Rapuc Alenka
univ. dipl. psiholog
Mail:  alenka.rapuc@sc-sg.si

Petek, 8.40 – 9.25 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Četrtek, 9.30 – 10.15 v kab. SLO,  tel. št. 02 8879272, Muta

alenka_recko_copy Recko Alenka
prof. športne vzg.
Mail:  alenka.recko@sc-sg.si

Četrtek, 8.40 – 9.25 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Sreda, 9.30 – 10.15 v zbornici, tel. št. 02 8879251, Muta

robnik_s Robnik Stanislav
dipl. inž. lesarstva
Mail:  stanislav.robnik@sc-sg.si
Petek, 7.50 – 8.35 v kab. 44, tel. št. 02 8846517, SG
 robnik vesna Robnik Vesna
prof. sociol. in zgod.
Mail:  vesna.robnik@sc-sg.si
 Torek, 10.25 – 10.50 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
 

Rošar Barbara

Mail: barbara.rosar@sc-sg.si

 darja1 Sovinc Darja
univ. dipl. ekon.
Mail:  darja.sovinc@sc-sg.si
Ponedeljek, 8.40 – 9.25 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
 jana

dr. Sterže Jana

Mail: jana.sterze@sc-sg.si

Ponedeljek, 9.30 – 10.15 v kab. DRU, tel. št. 02 8879273, Muta
 Petra Straunik Petra
prof. glasbe
Mail: petra.straunik@sc-sg.si
Četrtek, 9.30 – 10.15, v kab. GLASBE, tel. št. 02 8879251, Muta
 Milan Strmčnik Milan
lesarski delov.
Mail: milan.strmcnik@sc-sg.si
Sreda, 8.40 – 9.25 v lesarski delavnici, tel. št. 02 8842782, SG
Veronika3 Sušnik Veronika
univ. dipl. inž. tekst. teh.
Mail: veronika.susnik@sc-sg.si
Sreda, 8.30 – 13.00 v knjižnici, tel. št. 02 8879258, Muta
 Dragomirka_nova Šavc Dragomira
gostinski tehnik
Mail:   dragomira.savc@sc-sg.si
Ponedeljek, 12.00 – 12.45 v kab. KUH na Gosposvetski 4, tel. št. 02 8846564, SG
 unknown_person Škodnik Milena
univ.dipl.inž.les
Mailmilena.skodnik@sc-sg.si
Petek, 11.30 – 12.15 v kab. 44, tel. št. 02 8846517, SG
 Tomaz Šoster Tomaž
prof. ang. jezika in slov. jezika
Mailtomaz.soster@sc-sg.si
Petek, 8.30 – 9.00, tel. št. 051 322 117, kabinet TUJ, tel. št. 02 8879273
 NatasaSpegelj Špegelj Nataša
prof. ang. in nem.
Mail: natasa.spegelj@sc-sg.si
Sreda, 8.35 – 9.00 v kab. SLO, tel. št. 02 8879252, Muta
 straser2 Štraser Matjaž
mag. poslovnih znanosti in prof. filoz. in soc.
Mail: matjaz.straser@sc-sg.si
Četrtek, 10.30 – 11.15 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Boštjan Temniker, univ. dipl. inž. arh.

bostjan.temniker@sc-sg.si

Ponedeljek, 10.20 – 11.20 v lesarski delavnici, tel. št. 02 8842782, SG
 natasa Uranc Nataša
prof. ang. jezika in univ. dipl. bibliotekar
Mailnatasa.uranc@sc-sg.si
Četrtek, 10.30 – 11.15 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
 zalonik2a Založnik Roman
prof. zgo. in geo.
Mailroman.zaloznik@sc-sg.si
 Po dogovoru
janja6 Žigart Janja
prof. nem. jez.
Mailjanja.zigart@sc-sg.si
Ponedeljek, 10.30 – 11.15 v kabinetu št. 11, tel. št. 02 8846511, SG
 rmo_sgm Živič Roman
prof. ang. jezika in univ. dipl. etnolog
Mailroman.zivic@sc-sg.si
Četrtek, 8.00 – 8.30 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
Nevenka_Zlebnik Žlebnik Nevenka
univ. dipl. ing. elektrotehnike
Mailnevenka.zlebnik@sc-sg.si
Sreda, 8.40 – 9.25 v kab. št. 11, tel. št. 02 8846511, SG
DOPOLNJUJEJO:

 Bertoncelj Vandica

prof.

Po dogovoru v zbornici, tel. št. 02 8846514zbornici, SG

Dr. Čerče Mojca

mojca.cerce@sc-sg.si

Es Podpečan Tomana

Mail: tomana.espodpecan@sc-sg.si

Četrtek, 11.25 – 12.10 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Fužir Natalija

prof. športne vzgoje

Mail: natalija.fuzir@sc-sg.si

Petek, 10.35 – 11.20 v kab. ŠV, tel. št. 02 8846513, SG

Jurhar Sabina

prof. bio. In ped.                                                 Mail: sabina.jurhar@sc-sg.si

Četrtek, 9.40 – 10.25 v kab. SLO, tel. št. 02 8879272, Muta
Kac Herkovič Alenka

prof. ang. in soc.                                                    Mail: alenka.kacherkovič@sc-sg.si

Torek, 12.10 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
kolar jasna

mag. Kolar Macur Jasna

Mail:   jasna.kolar@sc-sg.si

Ponedeljek, 10.15 – 11.00 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
Klančnik Petra, prof. mat.                                  Mail:  petra.klancnik@sc-sg.si Torek, 9.30 – 10.00 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

Pečnik Aleksandra

prof. ang. In univ. dipl. soc. kulture                     Mail: aleksandra.pecnik@sc-sg.si

Sreda, 9.30 – 10.15 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG
 Almira Rogina Almira
prof. glasbe
Mail: almira.rogina@sc-sg.si
Ponedeljek, 10.15 – 11.00 v glasbeni učilnici, tel. št. 02 8879251, Muta
jelka Samec Sekereš Jelka Helena
prof. nemščine
Mailjelka.samec@sc-sg.si
Torek, 9.30 – 10.15 v kab. TUJ, tel. št. 02 8879273, Muta
 janko_ursnik Uršnik Janko
prof. nemščine in italijanščine
Mail: janko.ursnik@sc-sg.si
Ponedeljek, 12.15 – 13.00 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG

 Vošner Kristina, univ. dipl. mat.

Mail: kristina.vosner@sc-sg.si

Ponedeljek, 8.40 v zbornici, tel. št. 02 8846514, SG